[X3 TC] Skrypty ;//

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Airaki77
Posts: 18
Joined: Sun, 26. Feb 12, 16:51

[X3 TC] Skrypty ;//

Post by Airaki77 » Thu, 8. Mar 12, 15:43

Witam

Mam problem nie wiem jak instalować skrypty do gry "KONFLIKT TERRAŃSKI X3" już nie raz ktoś mnie kierował na strony z angielskimi postami ale za nic nie mogłem sie doczytać o co chodzi pare godzin temu zdobyłem statek Aran i zamierzam go naprawić ale nie mam zamiaru siedzieć 10 godzin i trzymać myszkę jak postawiłem kubek na myszcze to przychodzę po 4 godzinach patrze a statku nie ma i mnie zresztą też...Myślę pewnie piraci mnie załatwili ...Kupiłem 2 statki Borasz niszczyciele myślę sobie teraz to mnie nie załatwiją przychodzę po 7 godzinach patrze statków nie ma boraszów nie ma i mnie zresztą też...Kurwica mnie bierze naprawiam ten statek 3 dzień i naprawić nie mogę więc postanowiłem nauczyć sie jak te skrypty sie wgrywa do gry podstawy juz ognarnąłem pobrałem XPluginManager ale jakis bład mi sie pokazuje nie wiem już co robić wytlumaczy mi to ktoś krok po kroku po 'POLSKU' ??
Last edited by Airaki77 on Thu, 8. Mar 12, 16:10, edited 1 time in total.
lubie kase

Airaki77
Posts: 18
Joined: Sun, 26. Feb 12, 16:51

Post by Airaki77 » Thu, 8. Mar 12, 15:46

lubie kase

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Re: Skrypty ;//

Post by bufi » Thu, 8. Mar 12, 16:44

Airaki77 wrote:Witam
Kłaniam ;)
[...]
zdobyłem statek Aran i zamierzam go naprawić ale nie mam zamiaru siedzieć 10 godzin i trzymać myszkę jak postawiłem kubek na myszcze to przychodzę po 4 godzinach patrze a statku nie ma i mnie zresztą też...Myślę pewnie piraci mnie załatwili ...
Kupiłem 2 statki Borasz niszczyciele myślę sobie teraz to mnie nie załatwiją przychodzę po 7 godzinach patrze statków nie ma boraszów nie ma i mnie zresztą też...
[...]
:lol: Zabrakło Astronaucie tlenu ;)

ps. Gdybyś mógł, to pohamuj troche przekleństwa na tym forum. Dziękuje :)

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Thu, 8. Mar 12, 17:37

A nie lepiej zadokować w stoczni i tam naprawić statek? Skoro kupiłeś Boreasze, to masz kasę na naprawę.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

bufi
Posts: 1347
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Thu, 8. Mar 12, 17:51

Naprawa Arana kosztuje fortunę. Jeśli jest zdobyty z 5-10% kadłuba.
Lepiej chyba wyciągnąć z niego plany konstrukcyjne w PHQ i sobie zbudować
nowego, funkiel nówkę nieśmiganą.

P.

Return to “Polskie / Polish X-Forum”