[AP]Rakiety Wraith

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Beliar123
Posts: 11
Joined: Sun, 22. Jan 12, 18:24
x3tc

[AP]Rakiety Wraith

Post by Beliar123 » Wed, 1. Feb 12, 13:02

Witam . Mam w planach budowę kompleksu budującego sprzęt dla terrańskich m2 (zdobywanych abordażem). Mam już wymaganą repe i kase i tu pojawia się moje pytanie czy warto budować kilka fabryk Wraith missile ?
oczywiscie po statystykach widzę ze zadają tony obrażeń ALE od czasu tc ważą 8 jednostek zamiast 1. Jest to istotny problem gdyż mój Tyr po wyekwipowaniu ma 1700 wolnego miejsca na mosquity i ecells . Ktoś ich używał ? Warto, nie warto ?

Edit. jeśli będe ich używać to tylko w osobistym statku. AI odpalająca te rakiety pod ostrzałem zwykle sama sie nimi niszczy ...

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Re: [AP]Rakiety Wraith

Post by Yacek » Sat, 4. Feb 12, 21:01

Widmo wystarcza na zniszczenie M5-4 jedną rakietą.
Beliar123 wrote:
Edit. jeśli będe ich używać to tylko w osobistym statku. AI odpalająca te rakiety pod ostrzałem zwykle sama sie nimi niszczy ...
Masz nie aktualne dane, ten problem rozwiązał patch 1.1, czyżby nie pobrał Ci się automatycznie ze Steama?
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

Beliar123
Posts: 11
Joined: Sun, 22. Jan 12, 18:24
x3tc

Re: [AP]Rakiety Wraith

Post by Beliar123 » Sun, 5. Feb 12, 15:04

Yacek wrote:Widmo wystarcza na zniszczenie M5-4 jedną rakietą.
Beliar123 wrote:
Edit. jeśli będe ich używać to tylko w osobistym statku. AI odpalająca te rakiety pod ostrzałem zwykle sama sie nimi niszczy ...
Masz nie aktualne dane, ten problem rozwiązał patch 1.1, czyżby nie pobrał Ci się automatycznie ze Steama?
Pobrał Wszystko działa jak nalezy. Z tym niszczeniem sie rakietami to mi sie zdarzylo przy boardingu Hyperion Vanguard. z 5 razy sie zdetonował gdy trzymałem jego tarcze nisko o ile pamiętam :). I napewno to robiłem na patchu 1.1.

Return to “Polskie / Polish X-Forum”