[X3:TC]Własne boje nawigacyjne.

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
BlackKnight93
Posts: 42
Joined: Tue, 26. Apr 11, 10:14
x4

[X3:TC]Własne boje nawigacyjne.

Post by BlackKnight93 » Sat, 7. Jan 12, 14:48

Czy w grze jest dostępne COŚ co umożliwia skok w wybrane miejsce w sektorze (boje nawigacyjne czy coś)? Myślę o ułatwieniu sobie przemieszczania się po sektorze Aldrin i Habitatach Piratów.
X3:R; X3:TC & X3:AP

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Sat, 7. Jan 12, 15:16

Nie ma. Takie coś jest X3AP.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sat, 7. Jan 12, 18:07

Tak jest, nawet kilka skryptów. Jednym znich jest Free Jump, a drugi to Jump Beacon. Jeżeli masz Jump Beacon i Prospector to już całkiem odlot. NIe tylko ty będziesz mógł tak skakać w wybrane miejsce, ale i twoi handlarze, górnicy i temu podobni.
Pozdrawiam.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3436
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 7. Jan 12, 18:58

BlackKnight93 zainteresuj sie dodatkami w postaci skryptow i modow bo czysta gra jest zwyczajnie nudna i wiele jej brakuje.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sat, 7. Jan 12, 19:11

Sorkvild wrote:BlackKnight93 zainteresuj sie dodatkami w postaci skryptow i modow bo czysta gra jest zwyczajnie nudna i wiele jej brakuje.
Potwierdzam.

Moją pierwszą grą, którą zagrałem z modyfikacjami i skryptami była kontynuacją gry UFO: Enemy Unknown, czyli UFO Extraterrestrial.
Twórcy gry UFO Extraterrestrial starali się jakoś dorównać poprzedniczce, lecz wiele rzeczy tam brakowało. Modyfikacja wiele rzeczy naprawiła i od tamtego czasu ładuje w gry tyle modów i skryptów ile się da. Oblivion, Fallout3, Fallout New Vegas czy X3 TC to gry wręcz nasycone modyfikacjami i skryptmi, które ważą 5x tyle co sama gra :) I wszystko działa, a wręcz śmiga :) O satysfakcji to juz mnie wspomnę. jakie mogą i dadzą różnego rodzaju mody i skrypty

User avatar
Sorkvild
Posts: 3436
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 7. Jan 12, 19:51

Co za duzo to tez nie zdrowo, albowiem trzeba uwazac na to - co sie instaluje poniewaz niektore dodatki sie gryza ze soba lub z sama gra, a nie checemy pokielbasic sobie calej gry. Ot poczytac readme + watek na forum i mozna instalowac.

ps.
U mnie najbardziej zmodowana gra to OFP, jestem wielkim fanem starego Operation Flashpoint. Oryginalnie gra zajmuje chyba 2 giga, u mnie 25 giga ze starannie wyselekcjonowanymi addonami i modami :) Innym kolegom z forum to gra potrafi zajac 40 giga. Ale jak to w zyciu bywa, trzeba oddzielic ziarna od plew hehe
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sat, 7. Jan 12, 21:09

Sorkvild wrote:Co za duzo to tez nie zdrowo, albowiem trzeba uwazac na to - co sie instaluje poniewaz niektore dodatki sie gryza ze soba lub z sama gra, a nie checemy pokielbasic sobie calej gry.
Dlaczego? Ja lubię bigos, wręcz uwielbiam :D

Co do nadmiernej ilości, wystarczy tylko poczytać setęp opisu skryptu i wiemy czy to może nam sieprzydać lub nie.
Przykładowo taki z pozoru głupi skrypt Capture Station - Twórcy eni dali nam takiej możliwoścy byśmy opanowali/ przejęli wrogą stację. A szkoda, bo skoro w końcu możemy przejmować statki, to czemu nie stacje :)

A wracając do tematu, to tak w ogóle polecam tobie drogi BlackKnight93 skrypty Luciego, któe są dostępne TU
Chłopak został zbanowany, wiec wszystkie jego skrypty nie są już dostępne na EGO. Mimo to, w podanym przeze mnie linku masz tam opisy. Luckie zrobił wiele naprawde genialnych skryptów, która bardzo gorąco polecem. Obecnie mam wszystkie jego skrypty zainstalowane :D Najciekawsze jest to, że łączą sieone w jeden wielki skrypt, ale może grać tylko z kilkoma ;) wedle uznania, nic na siłe.
Ale jak pisałem wczesniej lubie bigos, piwo też :D

Return to “Polskie / Polish X-Forum”