LoL - Ta gra mnie rozwala na lopatki :) - SPOILER

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

I powiedzcie mi co mialem w tym momencie zrobic ?

Opuscic tarcze i oddac nielegalny towar
3
16%
Nie oddawac towaru i narazic moj statek na extremalna sile ognia dual Gamma Impulse Ray Emitter-ow
3
16%
Ustawic sie frontem do goscia i wcisnac Boost Extension (Dragon wyciaga 324 jednostek predkosci na 100 ;) )
8
42%
Ja zrobilem tak (moze i Wy byscie tak zrobili na moim miejscu) ... spadlem z krzesla :D muahhahhhahhaha
5
26%
 
Total votes: 19

miszcztimi
Posts: 3
Joined: Mon, 12. Apr 04, 21:24

LoL - Ta gra mnie rozwala na lopatki :) - SPOILER

Post by miszcztimi » Wed, 14. Apr 04, 17:56

Siema
Spoiler
Show
Miałem dzis taka akcje ... jestem w Omicron Lyra (ostatnia misja) staram sie uratowac kilka miliardow ludzi, bitwa miedzy najwiekszymi i najciezszymi (Argon Mammoth, Argon Colosus ,Argon One ,3xArgon Titan i i dziesiatki pomniejszych M3, M6) okretami trwa, a ja swoim dragonem (M6) staram sie ich wspierac, cala okolica wrze, nie ma kawalka przestrzeni gdzie nie przelatuja pociski, walka w najlepsze
az tu nagle......podlatuje do mnie jakis nadgorliwy sluzbista; urodzony geniusz, master... of disaster; swym ekskluzywnym, full napakowanym .... Argon Discoverem (M5) .... skanuje mnie i wykrywa nielegalny towar na pokladzie =) kaze mi sie go pozbyc albo otworzy ogien ze swych extremalnie niebezpiecznych dla tarcz 125MW Gamma Impulse Ray Emitter-ow =D.

I powiedzcie mi co mialem w tym momencie zrobic ? ;)


Post ocenzurowany - prosiłem o używanie spoilerów przez wzgląd na osoby nie grające jeszcze w X2 - proszę się do tego stosować /Sauron11

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Wed, 14. Apr 04, 18:04

Oddac towar. Prawo jest prawem!













Buahahahahahahahahaha! :lol: :lol: :lol: :lol:

des
Posts: 1
Joined: Sat, 6. Dec 03, 15:38

Post by des » Wed, 14. Apr 04, 23:23

Najprawdopodobniej najpierw spadlbym z krzesla. Jezeli juz opanowalbym sie to przelecialbym swoim statkiem po tym wypasionym M5. :D

Return to “Polskie / Polish X-Forum”