Wytwórnia kryształów w X3TC

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

pawel123515025x
Posts: 109
Joined: Wed, 9. May 12, 14:49
x3tc

Wytwórnia kryształów w X3TC

Post by pawel123515025x » Sat, 16. Jun 12, 10:49

Słyszałem, że warto zbudować wytwórnie kryształów. I własnie mam pytanie jak ona działa??[jestem jeszcze zielony jeśli chodzi o budowanie fabryk]
Jak ją się już wybuduje to sam się w nich tworzy surowiec, czy trzeba dostarczać coś do niej? I czy jakbym zostawił tą wytwórnie to po jakimś czasie na konto pojawiały by się jakieś kredyty?

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Sat, 16. Jun 12, 13:36

Jeśli wejdziesz w opcję Handlu w stoczni, która ma stanie Wytwórnię Kryształów i najedziesz na tę fabrykę na liście stacji do nabycia, pojawi ci się obok małe okno, gdzie będą podane dotyczące surowców potrzebnych do produkcji Kryształów. Będą to Ogniwa Energetyczne, Steki Wołowe i Płytki Krzemowe. Surowce musisz kupować dla fabryki. Służą do tego odpowiednie rozkazy dla przypisanych do fabryki (mających ustawiona fabrykę jako bazę) statków TS (choć nie koniecznie muszą to być statki TS).
Można też zbudować kompleks (łącząc odpowiednie fabryki), który będzie produkował wszystkie surowce, potrzebne do wyprodukowania jakieś produktu końcowego.

Kredyty zarobione w fabryce, ze sprzedaży produktów końcowych (które tez dobrze samemu - własnymi TS-ami - rozprowadzać) będą transferowane automatycznie na konto gracza po skonfigurowaniu tego w rozkazach stacji.

Polecałbym zapoznać się z instrukcja gry, oraz z FAQ#7 jak zacząć, jest tam kilka linków do tematów gdzie są pytania i odpowiedzi na tego typu podstawowe pytania.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

Return to “Polskie / Polish X-Forum”