Dead is Dead Mode

Moderator: DJ Die

User avatar
xkillerll
Posts: 24
Joined: Sat, 15. Dec 07, 14:41
x3tc

Dead is Dead Mode

Post by xkillerll » Wed, 20. Oct 10, 18:12

Ahoj,

rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti ze Steam modu "Dead is Dead". Hrajete to někdo? Pokud ano, tak jsem založil skupinu (hledejte hráče IncredibleX), pokud se chcete přidat, můžete, pokud ne, tak bych se tady s Váma rád podělil o názory a zkušenosti. Můj názor je ten, že kdo získá achievment X-treme figter v modu "dead is dead", je prostě největší KING :D

User avatar
ArboriusCZ
Posts: 195
Joined: Thu, 18. Feb 10, 16:50
x3tc

Post by ArboriusCZ » Wed, 20. Oct 10, 18:50

Právě se rozmýšlím nad tím, že koupím steam verzi (mám rád achievementy :):D)

Spoiler:
Nevěřím ale, že je to nějak moc hard, když víš co a jak. Osobně bych si začal sbírat penízky z transport misí u Terranů (TP loď opuštěná), pak stačí pár satelitů a už můžeš všechno obstarávat na dálku právě z Terran sektorů, který jsou poměrně bezpečný. A dál? Pomalu se dopracovat přes ST, UT, komplexy až k lodi s nejsilnějšími štíty, pak už bych se nebál ničeho :D ... není to tak jednoduchý, ale tohle je zjednodušeně napsaný :)
"Hope Dies Last, But It Dies..."

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 20. Oct 10, 20:07

osobne nechapu smysl toho modu ale kdyz to chce nekdo hrat prosim :wink: jinak achievementy jsou problematicke protoze tam mam par scriptu a tak nejdou coz je docela naprd to radsi meli udelat nejake vylepseni do hry protoze to stejne 90% lidi nevyuzije
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
xkillerll
Posts: 24
Joined: Sat, 15. Dec 07, 14:41
x3tc

Post by xkillerll » Wed, 20. Oct 10, 23:35

Dobře,

takže Vám tak nějak popíšu, o co jde.

SPOILER: Začínáte s boronskou chobotnicí třídy M5. Začínáte v sektoru Queens Harbour, nemáte zbraně, nemáte ale vůbec vylepšnou loď, jediné, co máte, je ilegální zboží 2ks (Space Fuel), 1000 kreditů a cargo space 5. Nesnášíte Paranidy a Splity, kteří jsou hned ve vedlejších sektorech. Pokud máte kliku, tak Vás nikdo skrze 5 sektorů k pirátské základně nechytí, prodáte palivo za cca 5000 kreditů oboje a budete si tak moc koupit Cargo Life Support. Možná, že Vám tak dvacátá osoba řekne, že e s váma za 500 cr. sveze. Pokud tedy nad tím schcete strávit hodinu. Před chvílí jsem si našel loď třídy M3 a myslel jsem, že mám vyhráno - stačilo jedno firestorm torpedo, které jsem ignoroval jako "nějakej letící šit". Musím začít od znova, protože jsem nedokázal proletět skrze splitskou hranici. Jestli se dostanete k Terranům, budete velmi šťastný člověk, to ale i tak znamená, že se můžete po zbytek hry rozloučit se Splity a Paranidy. Ještě se Vám to zdá jednoduché? :D

User avatar
ArboriusCZ
Posts: 195
Joined: Thu, 18. Feb 10, 16:50
x3tc

Post by ArboriusCZ » Wed, 20. Oct 10, 23:54

Aha aha, myslel jsem, že můžu začít jakýkoliv start a zapnu si jen "obtížnost". Tohle je jiná :D Ale pokud koupím TC na Steamu, rozhodně si zkusím zahrát. Jinak ta reputace by měla jít zlepšit, vždy jde obchodovat v hraničních sektorech (ne osobně ale pomocí npc). Jsem na to zvědavej :)
"Hope Dies Last, But It Dies..."

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 20. Oct 10, 23:55

no ja vim co to je a jak rikam moc me to nelaka videl jsem to kdyz to testovali ale opravdu za tim nevidim hlubsi smysl :wink: kdyz si to nekdo chce ztizit prosim ale ja to hraju abych se bavil a ne abych se po tydnu hrani nastval protoze jsem napr narazil do brany kdyz jsem nedaval pozor....
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
ArboriusCZ
Posts: 195
Joined: Thu, 18. Feb 10, 16:50
x3tc

Post by ArboriusCZ » Thu, 21. Oct 10, 00:14

Tak tohle bude trošku jiný hraní. Žádnej autopilot přes 50 sektorů :D ... ale na druhou stranu, když to chytne, tak to je myslím zábavnější než normal hra. Představ si, že půjdeš do nějaký velký bitky a budeš prohrávat ... normálně bys naloadoval a posílil armádu. Takhle radši skočíš pryč i za cenu ztráty armády. Budeš muset promýšlet každej tah, žádný lítání v M3, ale budeš si muset vozit zadek v něčem nabušeným. (tak to je přesně styl, kterej baví mě :) Ale chápu, že ne každej na to je :))
"Hope Dies Last, But It Dies..."

User avatar
xkillerll
Posts: 24
Joined: Sat, 15. Dec 07, 14:41
x3tc

Post by xkillerll » Thu, 21. Oct 10, 11:09

Přesně tak. Je to fakt nářez, představte si, že si budete vozit řiť v nějaký nabušený M1 nebo M2 kapitalce, a najednou na Vás poletí 10 hammerhead torpéd...tři Vás pošlou do kytek, Jumpdrive může kleknout už při prvním dopadu. Neexistuje "nedávat pozor". Naštval mě bug, kdy jsem se omylem dostal do části továrny a jakmile se hnul, měl jsem hull damage...štíty jsem musel prodat, protože jsem neměl ani na čistý trenky :D Neexistuje žádnej "load" v případě, že nevyhodíte včas illegální Cargo, neexistuje load, když omylem rozstřílíte továrnu přátel na cucky, protože se Vašich "16x Gamma Photon Pulse Cannon" mine účinkem a omylem to poletí jinam, než vy chcete. Jakmile spálíte misi, už to nevrátíte zpět. Neexistuje žádný autopilot, protože autopilot bude znamenat Vaši smrt (nedovedu si představit, že bych jako doteďka dal letět přes 20 sektorů a šel sníst oběd). Pokud sestřelíte cizí loď, nevrátíte to. Jediný zvěrstvo mě napadá vyškubnout kabel ze sítě, aby se to na steamu neprolilo, ale to to nemusíte hrát žejo :-) Už chápu, proč se kámoš vylil jako prase, když přišel o roční gameplay hardcore barbara v Diablo II :D

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Thu, 21. Oct 10, 11:20

xkillerll wrote:Přesně tak. Je to fakt nářez, představte si, že si budete vozit řiť v nějaký nabušený M1 nebo M2 kapitalce, a najednou na Vás poletí 10 hammerhead torpéd...tři Vás pošlou do kytek, Jumpdrive může kleknout už při prvním dopadu. Neexistuje "nedávat pozor". Naštval mě bug, kdy jsem se omylem dostal do části továrny a jakmile se hnul, měl jsem hull damage...štíty jsem musel prodat, protože jsem neměl ani na čistý trenky :D Neexistuje žádnej "load" v případě, že nevyhodíte včas illegální Cargo, neexistuje load, když omylem rozstřílíte továrnu přátel na cucky, protože se Vašich "16x Gamma Photon Pulse Cannon" mine účinkem a omylem to poletí jinam, než vy chcete. Jakmile spálíte misi, už to nevrátíte zpět. Neexistuje žádný autopilot, protože autopilot bude znamenat Vaši smrt (nedovedu si představit, že bych jako doteďka dal letět přes 20 sektorů a šel sníst oběd). Pokud sestřelíte cizí loď, nevrátíte to. Jediný zvěrstvo mě napadá vyškubnout kabel ze sítě, aby se to na steamu neprolilo, ale to to nemusíte hrát žejo :-) Už chápu, proč se kámoš vylil jako prase, když přišel o roční gameplay hardcore barbara v Diablo II :D
Tohle by moje nervy asi neustály. :D
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...

User avatar
xkillerll
Posts: 24
Joined: Sat, 15. Dec 07, 14:41
x3tc

Post by xkillerll » Thu, 21. Oct 10, 11:44

Jo a ještě jsem zapoměl dodat, že to "nepřátelsví" vůči splitům a Paranidům je takhle:

"Paranid Enemy of Priest Duke", 98%
"Split Enemy of Rhonkar", 99%

Pokud si chcete vylepšit reputaci, doporučím nesestřelit ani jednu jejich loď, protože v tomto případě by to byl Epic Fail a dostali byste nejhorší rank těchto ras :D

Bože, jak já se těším na leden/únor na mojí novou Ati Matrix HD 5870, na tý mý kartě je to jakobych rychle fotil :D

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Thu, 21. Oct 10, 11:54

xkillerll wrote:Jo a ještě jsem zapoměl dodat, že to "nepřátelsví" vůči splitům a Paranidům je takhle:

"Paranid Enemy of Priest Duke", 98%
"Split Enemy of Rhonkar", 99%

Pokud si chcete vylepšit reputaci, doporučím nesestřelit ani jednu jejich loď, protože v tomto případě by to byl Epic Fail a dostali byste nejhorší rank těchto ras :D

Bože, jak já se těším na leden/únor na mojí novou Ati Matrix HD 5870, na tý mý kartě je to jakobych rychle fotil :D
Co to máš teď za šunku?
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...

User avatar
xkillerll
Posts: 24
Joined: Sat, 15. Dec 07, 14:41
x3tc

Post by xkillerll » Thu, 21. Oct 10, 13:06

Mam Nvidia 8600 GTS, problém je to, že mi odchází základní deska (upek sem south bridge, nefunguje jedna PCI Sběrnice, CPU jsem zapek do základní desky - už nejde vyndat), a protože jsem si koupil před rokem Full HD Dell 2408 WFP, je jiný rozlišení pasé :-)

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Thu, 21. Oct 10, 13:58

xkillerll wrote:Mam Nvidia 8600 GTS, problém je to, že mi odchází základní deska (upek sem south bridge, nefunguje jedna PCI Sběrnice, CPU jsem zapek do základní desky - už nejde vyndat), a protože jsem si koupil před rokem Full HD Dell 2408 WFP, je jiný rozlišení pasé :-)
Auuu pěkně jsi miáška potrápil. :o Moje 9800GTX s x3 naštěstí nemá problém.
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Thu, 21. Oct 10, 14:09

to samý můžu říct o Radeon HD 5770, ale radši bych HD 5870 ;)

jinak DiD by mě dost zajímal, ale přes steam se mi to nechce kupovat a zaregistrovat si hru nemůžu, protože není tak docela kupovaná :D pšt! :D

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Thu, 21. Oct 10, 14:44

willypokorny wrote:to samý můžu říct o Radeon HD 5770, ale radši bych HD 5870 ;)

jinak DiD by mě dost zajímal, ale přes steam se mi to nechce kupovat a zaregistrovat si hru nemůžu, protože není tak docela kupovaná :D pšt! :D
To já bych sice mohl, ale steam v PC proste nechci. :x
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...

User avatar
xkillerll
Posts: 24
Joined: Sat, 15. Dec 07, 14:41
x3tc

Post by xkillerll » Thu, 21. Oct 10, 15:13

To já si hru koupil přes eBay, mohu doporučit, vyšla na 20$, z toho 10$ stálo poštovné. Bez cla, dorazila steam verze. Rád podpořím firmu, která dělá super hry. Většinou si hru stahnu, a když mě baví a stojí za to, koupím jí třeba za rok ve slevě za pětikilčo, což je pro mě adekvátní. A protože mi AJ vůbec nevadí, ba, mam jí radši, jistí to ebay :-)

Jinak ten počítač zažil svý, ale tak teda, když už jsme u toho, pochlubím se.

Můj nový PC začal tímhle:

1) http://www.alza.cz/pocitacovy-zdroj-cor ... d83911.htm
2) http://www.alza.cz/coolermaster-haf-932 ... 151553.htm
3) http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56021

Teplota klesla o 30°C :D

Pokračovat bude za tři neděle takto:

1) http://www.alza.cz/asus-crosshair-iv-fo ... 164647.htm
2) http://www.alza.cz/amd-phenom-ii-x4-965 ... 145518.htm
3) http://www.alza.cz/zalman-cnps10x-performa-d159017.htm
4) http://www.alza.cz/ocz-4gb-kit-ddr3-160 ... 167451.htm

A končit budu tímhle :-)

1) http://www.alza.cz/asus-matrix-5870-p-2 ... 168329.htm

User avatar
ArboriusCZ
Posts: 195
Joined: Thu, 18. Feb 10, 16:50
x3tc

Post by ArboriusCZ » Thu, 21. Oct 10, 17:33

Zajímal by mě důvod těch lidí, co se tak vyhýbají Steamu. Jednou jsem si přes něj koupil hru a od tý doby na něj nedám dopustit. Prostě úžasná věc :)
"Hope Dies Last, But It Dies..."

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Thu, 21. Oct 10, 17:39

ja se mu nevyhybam, jen s nim nemam moc zkusenost a s nasim internetem by to asi bylo mission impossible :D

User avatar
xkillerll
Posts: 24
Joined: Sat, 15. Dec 07, 14:41
x3tc

Post by xkillerll » Thu, 21. Oct 10, 17:58

No docela hustý bylo že kvůli tomu, aby mi mechanika vzala to DVD jsem musel flashnout firmware. Nainstaloval hru, zaregistroval na Steamu a Steam mi dal najevo, že si tu hru musim sosnout od nich :D Naštěstí to 20MB internet za hodinu vyřešil, ale i tak to bylo hustý :D Stema neni špatnej. Hlavně když přijdeš o data na disku, všechno si dotaháš a doinstaluješ.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 21. Oct 10, 20:11

ArboriusCZ wrote:Tak tohle bude trošku jiný hraní. Žádnej autopilot přes 50 sektorů :D ... ale na druhou stranu, když to chytne, tak to je myslím zábavnější než normal hra. Představ si, že půjdeš do nějaký velký bitky a budeš prohrávat ... normálně bys naloadoval a posílil armádu. Takhle radši skočíš pryč i za cenu ztráty armády. Budeš muset promýšlet každej tah, žádný lítání v M3, ale budeš si muset vozit zadek v něčem nabušeným. (tak to je přesně styl, kterej baví mě :) Ale chápu, že ne každej na to je :))
ni vidis armada....ja v podstate porad litam sam v terranskych lodich jakmile mam Tyra tak uz to moc resit nemusim jenze ja rad hraju se scriptem ktery to dost ztizi protoze se tam umi objevit nekolik M7M a to je pak fuska to prezit i na tyru coz je hovado ale proste ani flaky nestihaji zabijet tolik raket v normalni hre te malo kdy neco ohrozi vetsinou neni problem sam vymlatit xenonskych sektor
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Return to “Česky / Czech X-Forum”