X3 Reunion - dotazy

Moderator: DJ Die

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

X3 Reunion - dotazy

Post by fanda serie X » Sun, 30. Aug 09, 10:29

Cau, jsem ochotny odpovedet na par dotazu ohledne X3: Reunion, ale i ja bych docela potreboval, jestli byste nekdo byl ochotny odpovedet na par mych otazek, konkretne:
1) Udelal jste uz nekdo tu bonusovou misi Bala Gi??? Nemuzu najit sektor Vynosna Smena (predpokladam, ze je Teladsky). Naznacili byste mi aspon, kde je mozne ho najit? Prolital jsem vsechny Teladske sektory, dokud nezacaly zase sektory jinych ras.
2) Omlouvam se, jestli se pletu, ale cetl jsem (doufam, ze to bylo v nejakem popisu na Reunion, a ne na TC), ze se snad da ovladnout nejaky sektor Chamtivost. Ten jsem jeste taky nenasel. Zase staci priblizna poloha.
3) Cas od casu narazim taky na to, ze vas Terranske lode nebudou pronasledovat, at letite, kam letite (myslim, ze to byl nejaky bonuspack). Jenom by me zajimalo, jestli se za Terranske lode daji povazovat lode od Zeme, a jestli se tam da dostat pres Kaciruv konec.
Diky za vsechny odpovedi, at kladne, ci negativni.

User avatar
StandaJunior
Posts: 189
Joined: Mon, 2. Jan 06, 10:29

Post by StandaJunior » Sun, 30. Aug 09, 12:28

1. Sektor Výnosná Směna (Grand Exchange) najdeš v pravo dolním konci galaxie jsou tam sektory např. omicron lyare, kacířův konec, black hole sun atd.

2.Chamtivost se dá vydražit za několik stovek milionů kreditů myslím 600 - 900 je to aukce takže cena se zvedá jinak sektory můžeš obsadit pomocí skriptu Sector Takeover

3.Terranské loďe jsou ze země ale brána v kacířově konci je nefunkční otevřená je až v X3:Terran Conflict

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sun, 30. Aug 09, 13:41

Diky moc, akorat mam jeste par otazek. Zajimalo by me, kde je ten sektor Chamtivost a kde se da vydrazit, a taky bych rad vedel, u ktereho sektoru presne je Vynosna Smena (domnivam se, ze Mezisvety jsou asi uz moc daleko) + poslednich par sektoru, 3 staci, pokud mozno i s branama, kteryma je treba proletet a jestli je treba letet pres Xenonsky sektor u Black hole sun, tak bych byl vdecny za varovani. Opet mnohokrat dekuju a omlouvam se, ze mam tolik otazek :-)

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Sun, 30. Aug 09, 20:11

fanda serie X wrote:Diky moc, akorat mam jeste par otazek. Zajimalo by me, kde je ten sektor Chamtivost a kde se da vydrazit, a taky bych rad vedel, u ktereho sektoru presne je Vynosna Smena (domnivam se, ze Mezisvety jsou asi uz moc daleko) + poslednich par sektoru, 3 staci, pokud mozno i s branama, kteryma je treba proletet a jestli je treba letet pres Xenonsky sektor u Black hole sun, tak bych byl vdecny za varovani. Opet mnohokrat dekuju a omlouvam se, ze mam tolik otazek :-)
Omicron Lyrae-východ,Pustina-východ,Černé Slunce-Jih,Náthanova plavba-východ,Pustina-východ,Půlnoční hvězda-východ,Aguilarský pás-východ a si tam. :wink:

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 30. Aug 09, 23:46

do terranskych sektoru se da letat s modem Xtendet

User avatar
StandaJunior
Posts: 189
Joined: Mon, 2. Jan 06, 10:29

Post by StandaJunior » Mon, 31. Aug 09, 09:35

to si radší kup X3 : Terran Conflict

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Mon, 31. Aug 09, 10:20

Jo, to mam v planu. Akorat cekam, az ho JRC vyda v cestine. Melo by snad vyjit dneska, doufam, ze to uz neodlozi o dalsi mesic.

honza-l
Posts: 159
Joined: Mon, 27. Nov 06, 21:59
x3tc

Post by honza-l » Mon, 31. Aug 09, 10:34

fanda serie X wrote:Melo by snad vyjit dneska, doufam, ze to uz neodlozi o dalsi mesic.
Hergot ty si ale optimista - když to stihnou do vánoc tak budou rádi

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Mon, 31. Aug 09, 11:06

:-), psal sem na JRC, doufam ze mi odpovedej. Kdyz ne, tak jim zavolam a kdyztak sem dam vedet, jestli uz to vyslo.
P.S.: Co mam udelat s tou A. Novou, kterou najdu ve druhem neznamem sektoru pri plneni Bala Gi mise?
Last edited by fanda serie X on Mon, 31. Aug 09, 15:23, edited 1 time in total.

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Mon, 31. Aug 09, 12:10

Tak sem se dival na JRC, posunuli to na zari 2009, nekde dokonce az na rijen. To vskutku nepotesi :-(

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Mon, 31. Aug 09, 16:12

Mam drobnou otazku: da se za tu jachtu z Bala Gi povazovat ta Nova? A jestli ano, kam ji mam dopravit a jak?

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Mon, 31. Aug 09, 17:30

fanda serie X wrote:Mam drobnou otazku: da se za tu jachtu z Bala Gi povazovat ta Nova? A jestli ano, kam ji mam dopravit a jak?
Novu si můžeš nechat nebo ji prodat je tvoje když si ji našel a Jachtu najdeš ještě dál s dalšími loděmi musíš ji dovléct vlečným paprskem na M6ce do loděnice ve Výnosné směně opraví ti ji a vybaví ale v Maelstormu(Vodní vír)tě napadnou 3 M3ky tak buď přpiravený. :D

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Mon, 31. Aug 09, 17:44

Diky za varovani a za radu. Neda se nahodou ta lod zavesit Vl. paprskem a nechat to na autopilotovi??? Jo, a to varovani skoro nebylo treba. Vzhledem k tomu, ze mam plne vybaveneho Kentaura, Eclipse, Kolose jen castecne a jeste k tomu Fenixe (nebo Kondora, z hlavy nevim presne)... Ale stejne diky

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Tue, 1. Sep 09, 15:47

Mam jeste malou otazku.... Kterym smerem je asi tak ta jachta? zkousel jsem to dal od tech asteroidu na jihozapad, tam nic moc nebylo... Kdybyste byl nekdo jeste nahoudou ochotny mi poradit, byl bych moc vdecny.

Lukaszno1
Posts: 101
Joined: Mon, 15. Jun 09, 13:30
x4

Post by Lukaszno1 » Wed, 2. Sep 09, 13:45

fanda serie X wrote:Mam jeste malou otazku.... Kterym smerem je asi tak ta jachta? zkousel jsem to dal od tech asteroidu na jihozapad, tam nic moc nebylo... Kdybyste byl nekdo jeste nahoudou ochotny mi poradit, byl bych moc vdecny.
Najdeš jí upně vpravo dole mezi asteroidama spolu s dalšími loděmi.Pokud si ale ještě nedostal tu misi od Bala-gi,tak tam ještě nebude.

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Wed, 2. Sep 09, 18:31

fanda serie X wrote:Diky za varovani a za radu. Neda se nahodou ta lod zavesit Vl. paprskem a nechat to na autopilotovi??? Jo, a to varovani skoro nebylo treba. Vzhledem k tomu, ze mam plne vybaveneho Kentaura, Eclipse, Kolose jen castecne a jeste k tomu Fenixe (nebo Kondora, z hlavy nevim presne)... Ale stejne diky
Autopilotem to asi nepůjde on dá hned plný knedlík a ty musíš letět a přidávat pomalu aby se ti nepřerušil vlečný paprsek letěl sem myslím maximálně něco kolem 40ti

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Wed, 2. Sep 09, 19:39

no tak volnym letem muzes letet i s vlecnym paprskem klidne na max. tah.ale pres branu je tusim nekde doporuceno max na 60.ale ja to lital na 30.jinak Hyperion je asi nejlepsi lod ze trid M6,7,8.a to ze vsech modu.a to proto,ze ma vlastni predni zbrane a ne jenom vez.
Ale... Ale da se priinstalovat Klingonsky "Bird of Prey" a ten ma v predni baterii 5xalfa Photon canony.

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Thu, 3. Sep 09, 18:57

Tak mam (zase) dalsich par otazek. Nasel jsem si tady (1. tema na strance, oznaceno Dulezite, myslim), ze se da stahnout script, ktery umoznuje najimat piloty Terracorpu. Tam me to prehodilo na odkaz Siatha70, a zajimalo by me, jestli:
1) musim kliknout na NEWEST VERSION uplne dole, nebo nekam jinam, kdyz si to chci stahnout
2) je ten script v cestine, protoze umim anglicky, ehm, budto spatne, nebo hodne spatne :D, pripadne ze ne, jestli se da stahnout cestina.
3) to tem pilotum ty dalsi lode musite poskytnout, nebo z tech prvnich lodi si koupi novou sami?

Lukaszno1
Posts: 101
Joined: Mon, 15. Jun 09, 13:30
x4

Post by Lukaszno1 » Fri, 4. Sep 09, 09:36

fanda serie X wrote:Tak mam (zase) dalsich par otazek. Nasel jsem si tady (1. tema na strance, oznaceno Dulezite, myslim), ze se da stahnout script, ktery umoznuje najimat piloty Terracorpu. Tam me to prehodilo na odkaz Siatha70, a zajimalo by me, jestli:
1) musim kliknout na NEWEST VERSION uplne dole, nebo nekam jinam, kdyz si to chci stahnout
2) je ten script v cestine, protoze umim anglicky, ehm, budto spatne, nebo hodne spatne :D, pripadne ze ne, jestli se da stahnout cestina.
3) to tem pilotum ty dalsi lode musite poskytnout, nebo z tech prvnich lodi si koupi novou sami?
Přeložená je verze 1.49. takže si stáhni tuhle verzi a k tomu tady češtinu.
http://www.peregrius.cz/x3/

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Fri, 4. Sep 09, 12:53

fanda serie X wrote: 2) je ten script v cestine, protoze umim anglicky, ehm, budto spatne, nebo hodne spatne :D, pripadne ze ne, jestli se da stahnout cestina.
3) to tem pilotum ty dalsi lode musite poskytnout, nebo z tech prvnich lodi si koupi novou sami?
Už jsem zapoměl že jsem to překládal. :D

Co si vybavuji tak si musíš zvolit některou ze svých stanic jako základnu, nacpat tam finance na mzdy a nákup nových lodí a skript už vše kompletně zařídí, pokud peníze dojdou tak tě upozorní v poště a musíš finance dosypat jinak nebudou lítat. Postupem času jak se pilotům zdvihá hodnost tak se dovybavují lepšími loděmi a začíná ti to jít pěkně do peněz takže musíš mít slušné příjmy. :wink:
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...

Return to “Česky / Czech X-Forum”