XRebirth

Moderator: DJ Die

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Fri, 6. Nov 15, 19:31

Super :) 4.0 beta

Ale o čom je ak tam čítam :

New Feature: Time acceleration using SETA (feature functional but item not yet available).
• New Feature: Player ship jump drive (feature functional but item not yet available).
• New Feature: Economy logging and statistics (feature not yet functional).

To mám teraz napríklad dať ,,dole,, mod Jump drive ?
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Fri, 6. Nov 15, 20:28

Takže Betka 2 4.0 nám dala 898 nových riadkov textu :) Začínam sa tešiť čo nové pridali :)

P.S.

ako zbežne pozerám - tak sakra dosť - detailne rozpracovali napr. informácie na HUD :)
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 6. Nov 15, 21:50

Vraj male lode uz maju boostery, tiez vidim novu obtiaznost - very hard
sorry za diakritiku, pisem na rychlo a nejak sa mi zmenila klavesnica

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 7. Nov 15, 08:43

Už se těším, je vidět že si hráči vyplakali skokový pohon pro Albion Skunka. Rozhodně by ještě trochu mohli upravit skokový pohon a konečně vypustit info o DLC

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 7. Nov 15, 10:28

Já bych se nedivil, že bude aktualizace 4.0 obsahovat ještě více novinek. Ohledně toho DLC, tak sice nejsou o něm informace, ale kdyby ho chtěli vydat spolu s aktualizací 4.0, tak už by něco málo zveřejnili. Pravda je, že bud eještě několik týdnů trvat, než se ta aktualizace odladí. Popřípadě odhaduji, že to vydají s další trochu větší aktualizací, například 4.50

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Sat, 7. Nov 15, 14:06

Kopa nových misii na staniciach, výroba nových dielov :) ak som dobre pochopil z prekladu na Skunka skokový pohon musíš najprv nájsť diely, ,,zkraftiť ho,, a tak dať namontovať mechanikovi :) + nejaký nový software čo ukazuje ekonomiku tvojich staníc :) V novej hre 2 nové štarty :

Home of Light
Reunited with the Home of Light system, factions from across the Jump Gate network rush to form ties with the illustrious Terracorp. Will you support their monopoly or attempt to undercut their local advantage?

Verge Explorer
Armed with the latest gadgets you set out to brave the unknown in search of hidden riches. How far can you push into perilous space before turning back?

Čo som tak zahliadopl asi zfunčnili tie vypnuté brány z Teladi Outpost do nových oblastí :)

Viac Vám nepoviem, aj neviem či som urobil dobre keď zatiaľ sa Egosoft nevyjadril k DLC :).

Inak, museli na tom DLC robiť dlhšie lebo predpríprava textov už je teraz - do bety to vsunuli na rýchlo, zatiaľ je len v angline a nemčine, ostatné jazyky sú nepreložené :) Takže budú asi ešte testovať a čakať na dokončenie iných prekladov ( počítam také ešte 3 bety) a potom finál 4.0 aj s DLC niekedy v decembri :)
Last edited by peter143 on Sat, 7. Nov 15, 14:18, edited 1 time in total.
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 7. Nov 15, 14:17

tak to bude super, jestli přidají další galaxie. Rozhodně by mohli vymodelovat ředitelství Terracorpu a ředitelství PCM. Pro ředitelství PCM by udělali novej sektor v Albionu a pro Terracorp by přidali novou galaxii, kde by se nacházelo. Teď ještě záleží, jestli tam přidali nové ploty, jestli ano, tak to bude další + pro hru.

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Sat, 7. Nov 15, 14:19

JE :) Terracorp Headquarters
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 7. Nov 15, 15:05

udělej prosím tě foto, dík

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sat, 7. Nov 15, 15:42

Takže Home of Light?
pekne.

Tiež vieme že dostaneme Khaakov. Niekto to vykutral zo súborov.

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Sat, 7. Nov 15, 16:29

A ešte páni, zo zozbieraných dielov a ,,kraftenia,, si budete môcť vymodovať stavajúce zbrane + zakúpením nového ekonomického softwaru si môžte sledovať stanice obraty, zisky a výdaje až mesiac do zadu :)

Aby som vás navnadil :

X Rebirth: Svetlo domova Toto DLC vám pridá kvantum nového obsahu do hry X Rebirth. Preskúmate tam tri obrovské nové hviezdne systémy, kde môžte bojovať a rozširovať si svoje obchodné impérium. - preložené s angliny :)

Budú aj Khaaci - lebo od nich ( aspoň jak som prekutral ) - súčiastky na skokový pohon :)

Ales - foto nemôžem dať, to mám informácie z prekladu - textu. Obsah DLC ešte ( modely a pod) nie sú v 4.0 bete :)

Chcete vedieť názvy tých troch sektorov ? alebo sa dáte prekvapiť ?

Edit: to modovanie zbraní bude rozdelené do troch kategórii podľa nájdených súčiastok - nízka, priemerná a vysoká kvalita z toho si zkraftíte upgrade zbrane a mechanik ( asi) vám podľa vašej požiadavky vylepší stavajúcu zbraň :) Dobre vymyslené :)
Last edited by peter143 on Sat, 7. Nov 15, 16:40, edited 1 time in total.
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sat, 7. Nov 15, 16:33

Pošli do PM všetko čo si tam našiel, kľudne to len skopíruj a ja si to prekutrám :) Neviem či to mám držať v tajnosti alebo to voľne šíriť po fóre, ale aj iný už objavili že dostaneme Khaakov a Home of Light.

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Sat, 7. Nov 15, 16:47

Je tam toho strašne veľa nového, dosť toho vylepšili a dali dosť vecí nových ktoré zatiaľ nie sú dostupné :) Ani neviem čo ti mám poslať :) lebo v textoch je toho nového fakt dosť - od skokového pohonu, cez modifikácie zbraní po obchod a obchvatom aj nový autopilot :) Tiež sú tam nové úlohy, ako zlodej a hacker :) Dal som to pre zujímavosť ale asi by sme pred tým ako to zverejní Egosoft nemali moc šíriť :) Dám ti do PM Ruský preklad - čo je v Ruštine to neber - to je po starom ( nestihli preložiť) a čo je v Angličtine pod ich textami to je to nové zo 4.0 :) Tak si to prečítaj :)

alebo mi daj do PM mailovú adresu :)
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 7. Nov 15, 17:26

rozdhodně tam bude domov světla a typoval bych Argon Prime a že by i mračná základna? Já jsem zvědavý, jaké sektory tam budou

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 7. Nov 15, 17:32

ohledně těch informací, určitě se po fórku začnou šířit a oni pak tedy uvolní informace na čem pracují

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Sat, 7. Nov 15, 17:52

Domov svetla je názov nového DLC - obsahuje 3 samostatné sektory s množstvom zón :) Príbeh tam ( aspoň som na neho nenarazil) nie je žiadny, točí sa tam niečo okolo nejakého španielského kapitána, úloha je v podste prieskum, obchod, ekonomika a získanie komponentov na upgrade zbraní a skokového pohonu. Otvorte si menu kde máte štatistiky ( v angline), výrobu darčekov a tam to je pripravené :) Modifikácia zbraní napr. :)
Aspoň čo ma pri preklade odkazovali texty na ďalší text. Netvrdím, že to tak bude presne :) Ale je sa načo tešiť :)

Hej :) a konečne tam dali SETA - zrýchlenie času

Race: Kha'ak
"Thought to have been wiped out during Operation Final Fury, very little is known about the Kha'ak other than they seem to be an insectile hive race hell-bent on the destruction of all those that share the Jump Gate network. As a hive race, it is suspected that individual intelligence gives way to a communal or caste mentality, but very little research into the species was completed before Operation Final Fury took place"

Frakcie: Terracorp, Toride colonists, Atlas Pirates, UFO

Zóny:
Longest Reign
Albert's Theory
Sputnik Planum
Magellan's Legacy
Tempest
Philae

Lokácie:
Natural Expansion
Ode Monumenti
The Quarry
West Gate
Sillarn's Triumph
Akeela's Dream
Terracorp Headquarters
Koroni

Stanice: Colony Station, Terracorp HQ, Warehouse, Highway Station a veľa ďalších

Lode: Xenon Q, Xenon S, Zepp, ťažobný dron atď :)

Nemenoval som všetko je toho veľa :) A už dosť bo ma zavrú :)
Last edited by peter143 on Sat, 7. Nov 15, 18:11, edited 1 time in total.
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 7. Nov 15, 18:09

já bych se nedivil, že brzy začnou zveřejňovat informace, protože se budou šířit po fórum. Je pravda že ve Warthunderu, před aktualizací 1.53, tak někdo vyhrabal v souborech E-100 a zveřejnil to. Samozřejmě se to Gaijinu nelíbilo, příspěvěk smazalo, ale komunita si to stihla přečíst, takže začali zveřejňovat.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sat, 7. Nov 15, 18:11

pošli mi prosím tě taky ty texty v pomocí PM, děkuji.

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Sat, 7. Nov 15, 18:12

pošli mi na PM mail :)
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sun, 8. Nov 15, 10:17

všiml jsem si, že už aktualizaci 4.0 a DLC začínají rozebírat v aj sekci

Return to “Česky / Czech X-Forum”