X3 Terran Conflict Update 2.6

Moderator: DJ Die

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 17:32

willypokorny wrote:tak to asi bude Caravel... a bug to asi není
jo presne Caravel to vis v tc si uz ty lode nepamatuju je jich totiz mnoho ale jakto ze je tam snad stovka lodi a on leti za mnou pritom ty lode jsou bliz neho nez ja :evil: a jelikoz mam supa jeste navic zajmuteho diky pribehu tak je mnohem rychlejsi nez ja a tim padem me dozene driv nez se dostanu k brane

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 12. Jun 10, 17:52

je možné že je tak nastavený. U mě se taky někdy objeví piráti co mermomocí jdou po mě. Mé jediné doporučení je: buď si sežeň stíhačky na ochranu nebo tam leť s něčim rychlejším, popř. tam nasaď hlídkovou jednotku.

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 17:56

willypokorny wrote:je možné že je tak nastavený. U mě se taky někdy objeví piráti co mermomocí jdou po mě. Mé jediné doporučení je: buď si sežeň stíhačky na ochranu nebo tam leť s něčim rychlejším, popř. tam nasaď hlídkovou jednotku.
jo tak jeste mit na nejakou hlidku vse co mam tak jsem ziskal v pribehu a jsem zatim pred tim jak mam dorucit tych 200 teladianium ale cetl jsem tady na foru ze me v neznamem sektoru ma nekdo napadnout tak radsi cekam a chtel bych obchodovat v reunionu jsem mel dobre zisky v podiulu ze zisku a tak tam chci letet ale jak jsem psal ta lod me proste dal nepusti a nechapu uz vubec to proc jenom po me leti neni to tim ze mam zatim jen 1x5MJ stity a nejake fazove opakovaci delo?

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 17:59

a jinak asi budu muset si najit jinou cestu jak se tam dostat mam jen 58k

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 12. Jun 10, 18:01

mohl bys ještě zkusit koupit nějaký drony a vypustit je tam, aby na něj zaútočili.

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 18:02

to jo ale on neni sam on si tak 2-3 km predtim nez zautoci na me vypusti ty ctyri lode ktere ma v hangaru a navic ty droni stoji taky nejake kredity takze levnejsi je vratit se a letet jinudy

Return to “Česky / Czech X-Forum”