X3TC_sektor Aldrin

Moderator: DJ Die

Líbí se vám sektor Aldrin?

Jo, je super a má hodně věcí, které jinde neseženu
4
20%
Jo, ale je nepřehlednej a moc velkej
3
15%
Asi jako každej jinej
2
10%
Moc ne
1
5%
Ne, je nepřehlednej, moc velkej a není tam co dělat
10
50%
 
Total votes: 20

In-lander
Posts: 164
Joined: Fri, 29. May 09, 18:16
x3tc

Post by In-lander » Thu, 24. Jun 10, 14:45

ja s nimi taky moc neumím ale je snazší s nimi obsadit lod která není nepřátelská ... horší je snad už jen obsazování lodí od xenonů,khááků a pirátů :D:D:D hodně štěstí :)
>>>CZ<<<
Intel i7 2600K // 2x HD6850 CrossfireX // RAM 8GB Kingston 1333MHz // OCZ VERTEX 2 SSD 90GB (system disc) // MB: Gigabyte P67A-UD5-B3.

User avatar
Wlk91
Posts: 53
Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57

Post by Wlk91 » Thu, 24. Jun 10, 15:13

Díky.... jdu na to :) dneska jsem se vrátil ze školy jako VYUČENEJ, takže už mám zase čas :)

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Tue, 3. Aug 10, 13:14

no tak aldrin mise je podle me velmi kratka mam ji za sebou a byl jsem v ni s vidarem ale i s m5 bych ji dal :lol: teda pokud to je vsechno skocil jsem ta navigovani misemi mi porad ukazovalo na ten energeticky komplex no ale nasledoval jsem m2 nebo m1 pak se spawnuly myslim deca daef no a pak se spawnula deca ktera se vubec nebranila on mi dal lod s marinakama ale neslo mi s ni ji zajmout proste ti kosmounauti vyleteli doleteli k te lodi a pak se zase vratili do lode jak to?? porad jsem do ni stlel ale nic tak jsem zacal pronasledovat zas tu m1 nebo m2 nevim a ten jeden ji zajmul a to je vse ted jsem presel do final fury bez noveho startu to jsem nevedel ze to jde ale mam letet do khaackeho sektoru 931 ale kde sezenu souradnice?? hledam je po celem vesmiru ale kazdy mi nabizi jen lokalni sektory bez tech souradnic se proste dal nedostanu a co se tyce Zeme tak tam kdyz dam autopilota tak mi daji ultimatum a kdyz porad pokracuje tak mi sundaji stit a pak trup takze tam radsi pristavam rucne

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Tue, 3. Aug 10, 21:26

To je zrejme omyl - to neni Aldrin mise. Aldrin mise se zpristupni az pozdejc a zacne v jednom z terranskych sektoru - konkretne skenem asteroidu mimo zamerovaci oblast skokoveho pohonu. Jestli ti to potom zpristupni pohyb na sektor Zeme, je to stale soucast pribehu. Aldrin mise je o pruzkumu dalsich (neznamych) sektoru.

Sektor 931 ti pridaj automaticky. Staci chvili vyhledavat pod "k" a najde se sam.

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Wed, 4. Aug 10, 18:43

ok diky zkusim ale ja uz jsem skoncil terransky pribeh myslim jako ze jsem presel do final fury pokud vim tak konec terranskeho je kdyz pristanes u zeme a to jsem udelal jeste predtim se v omicron lyarae objevil exterminator tak jsem odletel od zeme a presel do final fury jinak jak jsem pristal tak se objevilo congratulations takze nevim teda jakou aldrin myslis? a mimochodem staci mi do toho khaackeho sektoru vidar?

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Wed, 4. Aug 10, 19:02

No, Vidar by mel stacit. Ja jsem to siceletel s Katanou, ale Vidar je taky OK. A mimochodem, ano, TERRANSKY plot konci pristanim na Zemi. Aldrin mise je ZCELA ODLISNY A SAMOSTATNY plot, ktery zacina v Pasu asteroidu po dokonceni Gonerskeho plotu a zacina skenm asteroidu po nezamerenem skoku. Jestli kazdej myslime jinou Aldrin misi, tak to je celkem vtipny :-D

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Wed, 4. Aug 10, 21:57

no tak mam po final fury ale co mam ted delat kontaktuje me nekdo nebo mam nekam letet? no ja myslel tu aldrin misi kdy priletis k mesici tam si pokecas s kapitanem o aldrin sektoru ktery dlouho nikdo v nem nebyl no a tam se spawne deca to je ta trubka :D no terrani ji zajmou a voila mas toho chlapka z toho komplexu transportovat k zemi jinak v tom aldrinu mam jeste scabrda nebo jak se to pise :D ve kterem jsou marinaci to mi dal ten kapitan

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Wed, 4. Aug 10, 23:26

takze nic nemam po final fury uz me kontaktoval

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Thu, 5. Aug 10, 07:46

Bohuzel te nekontaktujou, musis zaletet do Pasu Asteroidu. Neletej tam ale driv, nez budes mit hotovej plot Goneru, Terranu a Final Fury, dal musis mit zpristupnenou 1 dvojici skokovych bran v HUB, jinak ho nezacnes.

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Thu, 5. Aug 10, 11:31

ale ja myslel operation final fury nejvic me na ni stve ze jsou docela velke prestavky jinak koukal jsem do encyklopedie co je ve hre kvuli plutarch mise kdy jsme mel dovezt 3 typy strel a jende byl disruptor strely a nikde jsem je nenasel ale kdyz jsem se dival na firefly strely tak dokonce tam byl i muj komplex a vypis vsech tovaren na strely v nem tzn. zatim 5 hodlam jeste upgradovat ale na tu misi jsem se vykaslal a tim mi ubrali 5% reputacku ale zas mi nabidli stejnou misi ale s jinymi strelami s temi ktere se daji v pohode sehnat takze tim bych si mel u nich zlepsit

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Fri, 13. Aug 10, 21:04

a co je po final fury? goner plot? nebo neco jineho?

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sun, 15. Aug 10, 14:12

To, co je potom, si musis vybrat sam. Jestli zacnes goner plot nebo neco jineho, je ciste na tobe.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sun, 15. Aug 10, 17:03

ja osobne preferuju jet pribeh az po nejaky dobe, kdy si nastradam kredity, lode, atd. uz mam 3 UT, pripravuju 4. a premyslim o stavbe stanice, pricemz sem ani ne za pulkou terran plotu. kredity 45 mil. :D

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Wed, 18. Aug 10, 14:28

tak ja ty prestavky ve final fury vyuzivam ke stavbe sveho komplexu :) mam 2 jeden v herrons nebula a druhy v ore belt uz tam mam 5 nebo 6 tovaren ted nevim na strely firefly :D no a goner plot zacina kde?

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Wed, 18. Aug 10, 16:41

elysium of light kontaktuj goner ozias a toho týpka s knížkou

Return to “Česky / Czech X-Forum”