forum

Moderator: DJ Die

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

forum

Post by Rosta » Wed, 21. Apr 10, 21:56

Chtěl bych se zeptat dělá vám to taky když kliknete na nějaký starší topic že vám najede nějaký fast GCi? :evil:

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Thu, 22. Apr 10, 10:48

Kdyby jen u starsich temat. Kdykoliv se prihlasuju, musim aspon 2x. Soukromou zpravu to ani neodesle a u topicu nekdy napoprve, nekdy napodruhe... nekdy na 20x atd. Nekde je problem, ale ten uz tu cas od casu byval, myslim, ze naposledy nekdy okolo zacatku tydne se vubec na forum nedalo dostat.

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Thu, 22. Apr 10, 14:14

Nemám žádný trable, co tak pročistit cookies, casche?
INTEL Core(TM) i9-13900K@3,00GHz, MB GIGABYTE Z790 Aorus Elite AX - Intel Z790, GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G, 2x kingston fury 16gb ddr5 &6000mts, Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, 49” Super Ultra-Wide Dual QHD 32:9 Gaming monitor ...

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Thu, 22. Apr 10, 17:39

http://www.egosoft.com/news/current_en.php

tady je vysvětlení vašich i mých ;) problémů, údajně je původní fórum dočasně přesunuto na novou adresu kvůli nějakým problémům se serverem.

na fórum se nedalo dostat právě kvůli tomu, že to původní nebylo aktivní a ten dočasný link ještě nebyl spuštěný, osobně mě to dost točilo.

jinak všem doporučuju skouknout to video pod touhle zprávou v news, je fakt bombastický ;) :D

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sun, 25. Apr 10, 01:32

willypokorny wrote:http://www.egosoft.com/news/current_en.php

tady je vysvětlení vašich i mých ;) problémů, údajně je původní fórum dočasně přesunuto na novou adresu kvůli nějakým problémům se serverem.

na fórum se nedalo dostat právě kvůli tomu, že to původní nebylo aktivní a ten dočasný link ještě nebyl spuštěný, osobně mě to dost točilo.

jinak všem doporučuju skouknout to video pod touhle zprávou v news, je fakt bombastický ;) :D
Díky prvne jsem si totiz myslel ze mam neco s netem ale kdyz jsem poslal odkaz kamosovi a ten mi napsal ze mu to taky delalo tak jsem byl trochu klidnejsi ale taky jak pises u prihlasovani se musim prihlasovat jedine z fora na hlavni strnce to nejde

Return to “Česky / Czech X-Forum”